راه حق - پلاک ثبتی چگونه به دست می آید؟ - وبلاگي برتر براي اشخاصي برتر - راه حق">
راه حق
وبلاگي برتر براي اشخاصي برتر 
قالب وبلاگ
لینک دوستان
پيوندهای روزانه

پلاک ثبتی چگونه به دست می آید؟

بعضا از محکوم علیه مال غیر منقولی را سراغ داریم که توقیف کنیم وبه جای طلب خود برداریم ولی شماره پلاک ثبتی آن را نداریم که توقیف کنیم لیکن چند راه به همکاران توصیه میشه:

1- درفیش آبی که برای مشترک مورد نظرصادر میشه میتونیم طی شرحی از اداره آب  شهریامنطقه مربوطه پلاک ثبتی ملک راتقاضاکنیم یا اینکه از شعبه مربوطه که تامین خواسته داده ایم ویا اینکه تقسیم ترکه تقدیم کرده ایم ویا در اجرای احکام و.... تقاضای استعلام از اداره آب صورت گیرد.البته بالطبع از اداره برق وگازومخابرات نیز چنین امری امکان پذیر میباشد.

2 – اگرملک مزبوردرسالهای اخیر دارای سابقه بازسازی یا نوسازی باشد می توان از دادگاه خواست که از شهرداری مربوطه تقاضانماید پلاک ثبتی ملک را به نشانی اعلامی شما بیان دارد.

3 – دراختیار داشتن پلاک های مجاورنیز امکان دستیابی به ملک قابل توقیف را میسر مینماید.

[ سه شنبه ۵ مهر۱۳۹۰ ] [ 16:7 ] [ سیروس جوکار ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

باسلام خدمت هم نوعان عزیز
وبلاگ حقوقی راه حق در نظر دارد محیطی فراهم کند که در آن حقوقدان بتواند به راحتی دادخواست ، لوایح ، مقالات ، مطالب و قوانین مورد نظر خود را بیابد و ضمنا هر شخص عادی بتواند سوالات حقوقی و جزایی خود را مطرح نموده و پاسخ مستند و مستدلی دریافت دارد.درضمن ازپیشنهاد سازنده دوستان استقبال میگردد.
در این وبلاگ شما مجموعه ای ازموضوعات در زمینه های مدنی ،کیفری ، بین الملل ، ثبتی ، بیمه، خانواده ،اساسی، بشر، تجارت و انواع قوانین مختلف را خواهید یافت.
چه می شد اگر غبار سینه ها کنار میرفت این غرور آدما یه ذره زیره بار می رفت
سیروس جوکار-وکیل پایه یک دادگستری ومشاور حقوقی
لینک های مفید
آمار